Forum: Der Joodse Organisaties



Opvoeding en herdenking van de Holocaust

 

OPINIES schrijf ons uw opinie

Opinies van trouwe lezers

 

Dag van de Erkentelijkheid

Bekijk hier de foto's en lees de toespraken van de Dag van de Erkentelijkheid 26 oktober 2009

 

SHOA herdenking 6 mei 2010

lees de toespraken en bekijk de foto's van de SHOA herdenking van 6 mei 2010

Israel: A Normal Country
Jose Maria Aznar

  * Israel is a Western democracy and a normal country. Nonetheless, Israel has faced abnormal circumstances since its inception. In fact, Israel is the only Western democracy whose existence has been questioned by force, and whose legitimacy is still being questioned independently of its actions.

Read more...
 
De duivel roert zich weer

Benno Barnard

Knack: Benno Barnard over de Joodse oorsprong van de leescultuur en ‘de vliegende kanker van het antisemitisme’.

‘Was Abraham een grand seigneur van een veedief?’
Woon je ver weg in de heuvels en schuw je al jaren het café in de grote stad, raak je desondanks per e-mail, die uitvinding van Satan persoonlijk, in allerlei debatten verwikkeld. Dit keer betrof het weer eens die duizelingwekkende Levantijnse bibliotheek van paradoxen, geheten De boeken en bijgenaamd de Bijbel.

Read more...
 
Brief aan Voorzitter Barroso

Flag EuropeNaar aanleiding van zijn "State of the Union" heeft het FORUM een brief geschreven aan Voorzitter Barroso.



Read more...
 
Geen spoken uit het verleden wakker maken

José Manuel Barroso 07/09/2010 - 11:00 José Manuel Barroso, de voorzitter van de Europese Commissie, heeft in zijn "State of the Union" gewaarschuwd voor "het wakker maken van de spoken uit het verleden". Barroso doelde daarmee op het Franse uitwijzingsbeleid van de Roma. Later op de dag stemt het parlement over een resolutie.

Read more...
 
Verontrustende dwaling in "Le Soir"
Le Soir

Het artikel dat verscheen in de krant Le Soir op zaterdag 4/9 ondertekend door Maroum Labaki laat verstaan dat de stille meerderheid van ons land de verderfelijke uitspraken onderschrijft van Europees Commissaris voor Handel Karel De Gucht betreffende een joodse lobby die de buitenlandse politiek van de VS zou beheersen.
 
De bijdrage van een "kwaliteitskrant" aan de verspreiding van de mythe van een "joods complot", geactualiseerde versie van de Protocollen van de Wijzen van Zion, en met de zogezegde onbekwaamheid van de joden om een objectief zicht te hebben op het Israëlisch-Arabisch conflict, geeft blijk van een zeer onrustbarende koers die sombere tijden voorspelt voor de joodse gemeenschap, voor de eenheid van ons land en voor de geest van de Europese opbouw.

texte français ici

English text here

Read more...
 
Persoonlijke verklaring van Karel De Gucht

Na de vele reacties van de joodse gemeenschap verklaarde Eurocommissaris De Gucht hetgeen volgt:

"I gave an interview yesterday to the Flemish radio. I was also asked about the Middle East peace talks. I gave my personal point of view. I regret that the comments that I made have been interpreted in a sense that I did not intend. I did not mean in any possible way to cause offense or stigmatise the Jewish Community. I want to make clear that anti-Semitism has no place in today's world and is fundamentally against our European values."

Het FORUM heeft met aandacht de laatste verklaring van de heer De Gucht gelezen, waarvan acte. Niettemin zijn wij verwonderd over de dubbelzinnigheid van zijn verklaringen van gisteren waarvan hij waarschijnlijk de draagwijdte niet heeft ingeschat.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 6 of 122

       IK STEUN HET
Logo FJO

March 2010 April 2010 May 2010
Su Mo Tu We Th Fr Sa
Week 13 1 2 3
Week 14 4 5 6 7 8 9 10
Week 15 11 12 13 14 15 16 17
Week 16 18 19 20 21 22 23 24
Week 17 25 26 27 28 29 30

Contact now

Transatlantic
Stichting van het Jodendom van België
www.antisemitisme.be

De Witte Stad

Met de steun van
de Stichting van het
Jodendom van België
 



Thursday, 9 September 2010
Yom Chamishi, 1 Tishri 5771
Rosh Hashanah